Life Teen – 7 februari

Hoi beste tiener,

beste ouder,

Kijk jij ernaar uit om even een avondje uit huis te zijn en wat leeftijdsgenoten in het echt te zien (hetzij op afstand…)? En misschien ook wel wat troost en hoop te vinden in deze lange quarantaine tijd die maar blijft bestaan? Kom dan zondag 7 februari naar Life Teen Breda! Je viert hier samen met leeftijdsgenoten de Heilige Mis, je kunt bij God komen en Hem vertellen wat je bezig houdt en luisteren naar wat Hij ons vertelt, en je gaat na afloop ook nog even aan de slag om anderen een beetje blij te maken 🙂

Natuurlijk houden we bij dit alles de corona-maatregelen goed aan. Let op, Life Teen is als uitzondering deze keer dus op de 1e zondag van de maand ipv de 2e zondag van de maand; dit omdat het de 2e zondag carnaval is, al weten we nu dat dat helaas niet uitbundig gevierd zal worden…

Op zondag 7 februari

  • om 17.45 uur – zijn de kerkdeuren geopend
  • om 18.00 uur is de heilige mis , die speciaal gericht is op tieners
  • om 19.00u is er een kort na- programma in de kerkbanken
  • om 19.15 uur is de avond weer afgelopen. Nodig gerust iemand uit om met je mee te komen!

Heb jij vragen over dingen die je tegenkomt in je (sociale) leven, geloofsvragen, of ben je op zoek naar meer informatie of antwoorden over bepaalde thema’s? Kijk eens of er voor jou iets bij zit in het online aanbod van het Bisdom van Breda en Jong Katholiek (voor de oudere tieners onder jullie, ongeveer 16+). Zo is er bijvoorbeeld aanstaande zondag 31 januari een online bijeenkomst met de bisschop, en wordt de aftrap gegeven voor de Wereld Jongerendagen in 2023 in Lissabon! Dáár wil je echt meer van horen… Ook staat er een online vorming over liefde en seksualiteit op het programma, en een online catechese voor jongeren. Hopelijk is er iets bij wat je interessant vindt; altijd het proberen waard 🙂

Tot ziens zondag de 7e?!

Veel groetjes,

het Life Teen Breda team