Actuele informatie over vieringen

Zondag 24 december
4e Zondag van de Advent

09.15

Maria

viering Poolse parochie H. Maximiliaan Kolbe

10.30

Laurentius Gin.

eucharistie KND

Mgr. J. Liesen

Mediaviering

 kerstavond

 

 

 

15.30

HMH Bavel

kleuterviering

P. Derks

Samenzang

16.00

Ruitersbos

eucharistie/kerst

P. v.Gorp 

 

17.00

HMH Bavel

herdertjesviering

P. Derks

Kikoba

18.30

Laurentius Ulv.

herdertjesviering

M. Luijben

Kinderkoor

18.30

De Donk

eucharistie

T. Nguyen

Parochiekoor

19.00

Maria

kinderkerk

C. Don/P. Derks

 

19.00

Vredenbergh

eucharistie

B. Kortmann

 

20.00

HMH Bavel

vroege kerstviering

M. Kurstjens

Seniorenorkest

21.00

Galder

nachtmis

G. Baeten/ H. v. Dijk    

 

21.30

Laurentius Ulv.

kerstviering

M. Luijben     

Harmonie

21.30 

Maria

nachtmis

P. v.Gorp 

St. Janskoren

22.30

HMH Bavel

nachtmis

T. Nguyen

Ambicius

23.15

Laurentius Gin.

eucharistie

L. Peetam

Mediaviering

24.00

Maria

viering Poolse parochie H. Maximiliaan Kolbe

Eerste Kerstdag

Maandag 25 december

09.15

Laurentius Gin.

viering Poolse Parochie

09.30

Laurentius Ulv.

eucharistie

G. Baeten/M. Luijben

Gregoriaans

09.30

Maria

eucharistie

T. Nguyen / P. v.Gorp 

Franciscuskoor

09.30

Galder

gezinsviering

P. Derks

 

11.00

Laurentius Gin.

eucharistie

B. Kortmann

Cappella Minor

11.00

HMH Bavel

eucharistie

L. Peetam

KBO koor

11.30

Maria

peuterkerk

P. Derks

 

14.00

Laurentius Gin.

kindje wiegen

A. Janssen

 

Tweede Kerstdag / H. Stefanus

Dinsdag 26 december

09.15

Laurentius Gin.

viering Poolse Parochie

09.30

Maria

eucharistie

T. Nguyen

Samenzang

11.00

Laurentius Gin.

eucharistie

B. Kortmann

 

Woensdag 27 december

09.30

HMH Bavel (secr.)

communie

H. v. Dijk

 

Donderdag 28 december

16.00

Petrus en Pauluskapel

eucharistie

L. Peetam

 

Vrijdag 29 december

16.00

Ruitersbos

----

 

 

Zaterdag 30 december 2017 / Zondag 31 december

Heilige Familie / Oudjaar

17.00

Jacobskapel Galder

----

 

 

18.30

De Donk

gebedsviering

werkgroep

 

19.00

Maria

eucharistie

T. Nguyen

Samenzang

19.00

Vredenbergh

gebedsviering     

werkgroep

 

09.15

Laurentius Gin.

viering Poolse Parochie

 

 

09.30

Laurentius Ulv.

eucharistie   

T. Nguyen

 

09.30

Maria

eucharistie 

L. Peetam

St. Jan de Doperkoor

11.00

Laurentius Gin.

eucharistie

L. Peetam

Stille viering

11.00

HMH Bavel

communie   

P. Derks

 

Maandag 1 januari 2018

H. Maria, Moeder van God / Nieuwjaar

11.00

Maria

parochieviering

pastoraal team

St. Jan de Doperkoor

Woensdag 3 januari 

09.30

HMH Bavel (secr.)

eucharistie

T. Nguyen

 

Donderdag 4 januari

16.00

Petrus en Pauluskapel

eucharistie

P. v.Gorp 

 

Vrijdag 5 januari

15.00

Breedonk

eucharistie

P. v.Gorp 

 

16.00

Ruitersbos

----

 

 

16.00

Amarant

eucharistie

T. Nguyen

 

Zaterdag 6 januari / Zondag 7 januari

Driekoningen/Openbaring des Heren

18.30

De Donk

gebedsviering

werkgroep

 

19.00

Maria

eucharistie

T. Nguyen

Mariakoor

19.00

Vredenbergh

eucharistie

B. Kortmann

 

09.15

Maria

viering Poolse parochie H. Maximiliaan Kolbe

09.30

Laurentius Ulv.

kinderkerk

P. Derks

 

10.30

Laurentius Gin.

eucharistie KND

L. Peetam

Mediaviering

11.00

HMH Bavel

eucharistie

B. Kortmann

Gregoriaans

Woensdag 10 januari

09.30

HMH Bavel (secr.)

communie

P. Derks       

 

Donderdag 11 januari

16.00

Petrus en Pauluskapel

eucharistie         

L. Peetam

 

Vrijdag 12 januari

 

 

 

16.00

Ruitersbos

eucharistie

P. v.Gorp 

 

Zaterdag 13 januari / 14 januari

2e Zondag door het jaar

18.30

De Donk

eucharistie

G. Baeten

 

19.00

Maria

eucharistie

C. Don / M. Kurstjens

Samenzang

19.00

Vredenbergh

gebedsviering

werkgroep

 

09.15

Laurentius Gin.

viering Poolse Parochie

 

 

09.30

Laurentius Ulv.

eucharistie

L.Peetam/P. Derks

kinderk. present. EHC 09.30

Maria

eucharistie

B. Beemster

Gregoriaans koor

 

11.00

Laurentius Gin.

eucharistie

T. Nguyen

Cappella Minor

11.00

HMH Bavel

gezinsviering

L.Peetam/P. Derks

kinderk. present. EHC

Woensdag 17 januari

09.30

HMH Bavel (secr.)

communie

H. v. Dijk      

 

Donderdag 18 januari

16.00

Petrus en Pauluskapel

eucharistie         

P. v.Gorp 

 

Vrijdag 19 januari

16.00

Ruitersbos

----

 

 

16.00

Amarant

eucharistie

B. Kortmann

 

Zaterdag 20 januari / Zondag 21 januari

3e Zondag door het jaar

18.30

De Donk

---

 

 

19.00

Maria

eucharistie

T. Nguyen

Samenzang

19.00

Vredenbergh

eucharistie

B. Kortmann

 

09.15

Laurentius Gin.

viering Poolse Parochie

 

 

09.30

Laurentius Ulv.

communie   

M. Luijben

Gregoriaans

09.30

Maria

eucharistie 

L.Peetam/P. Derks

presentatie EHC

11.00

Laurentius Gin.

eucharistie 

L.Peetam/P. Derks

presentatie EHC

11.00

HMH Bavel

eucharistie

T. Nguyen

Volkszang

Woensdag 24 januari

09.30

HMH Bavel (secr.)

communie

P. Derks

 

Donderdag 25 januari

16.00

Petrus en Pauluskapel

eucharistie

L. Peetam

 

Vrijdag 26 januari

16.00

Ruitersbos

eucharistie

P. v.Gorp 

 

19.00

Laurentius Gin.

vormselviering

Vicaris W.Wiertz/ L. Peetam

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.